معرفی کمپانی کامینز CUMMINS

کمپانی کامینز با بیش از 80 سال سابقه در امر تولید موتور های دیزلی و گازی و دارا بودن شبکه توزیع برق در سراسر دنیا ، آماده ارائه خدمات تولید برق برای هر مصرف کننده ای با هر مقدار نیاز انرژی بوده.

کمپانی کامینز بسته با توجه به نیاز مصرف کننده در صنایع مختلف از جمله نفت ، گاز ، پتروشیمی ، حفاری ، مراکز داده یا دیتا سنتر ، ساخت و ساز و .... پکیج های متفاوت و مناسبی را برای ارائه دارد. برای مثال تولید برق اضطراری ، تولید برق پیوسته ، تولید اولیه ، تولید در هنگام اوج مصرف و حتی تا یک نیروگاه کامل دیزلی و یا گاز سوز.

تنها بخشی از بازگشت مالی کمپانی کامینز بیشتر از 9 میلیارد دلار بوده. این شرکت در اکثر کشورهای دنیا به مانند هندوستان ، آمریکا ، انگلستان ، سنگاپور ، برزیل ، چین و .... نزدیک به 500 شرکت مستقل به عنوان توزیع کننده آزاد یا وابسته داشته است که توسط بیش از 4500 مرکز خدمات و قطعات پشتیبانی و هدایت می شوند.

کمپانی کامینز با یک سامانه ای یکپارچه ، هدفمند و هماهنگ ، قابل اعتماد و بسیار کارآمد و قابل اعتماد می باشد. کمپانی کامینزپاور عرضه کننده دستگاه های دیزل ژنراتور آماده و نیمه آماده ، تابلو کنترل های خودکار جهت عملکرد اضطراری ، ارائه ابزارهای موازی سازی و کنترل برای تمامی سیستم ها پیشرو نسبت به کمپانی های دیگر می باشد. یکی از سیاست های مهم در کمپانی کامینز ، ساخت تمامی بخش ها و قطعات یک دستگاه دیزل در کارخانه های کامینز می باشد. سیاست تولید یکپارچه قطعات دستگاه های دیزل به این معنی است که دستگاه ها با ذهنیت هماهمنگی بالایی از ابتدا تولید می شوند.

موتور های دیزلی در کمپانی کامینز از توان قدرتی 8 کیلو ولت آمپر الی 2500 کیلو ولت آمپر تولید می شوند که در این رنج قدرتی تنوع بالای محصولات را می توان شاهد بود. این تنوع بالای محصولات باعث می شود مصرف کننده انتخاب بهتری را داشته باشد و ضریب خطا در انتخاب محصول را کاهش داده است.

محصول با کیفیت همراه با اعتماد منحصر به فرد ، کامینز را در این صنعت پیشرو و کرده است.

این صفحه را با دیگران به اشتراک گذارید