معرفی کمپانی ولوو پنتا VOLVO PENTA

وقتی قدرت و استقامت ، ایده آل یک مصرف کننده دستگاه دیزل ژنراتور است ، کمپانی ولوو پنتا Volvo Penta راه موفقیت را به شما نشان می دهد.

در کمپانی ولوو به صورت انحصاراً موتورهای فوق پیشرفته فقط تولید می گردد. دستگاه های دیزل ژنراتور ولوو ، ظریف و مقرون به صرفه از لحاظ مالی ، حجم صدای تولیدی پایین ، خروجی دود بسیار پایین و دوستدار محیط زیست هستند ، این کمپانی جزء بهترین و پر طرفدار ترین تامین کننده دستگاه های دیزل مستقل ، برای کمپانی های پکیجر یا کوپله کننده می باشد.

تولیدات این کمپانی شامل دیزل های نسل جدید با تکنولوژی روز دنیا در کنار نسخه های به روز شده دیزل های قدیمی تر است که همه شامل تکنولوژی های پیشرفته و طراحی کارآمد نیز می باشند.

در جهت کمک به صرفه جویی انرژی و بهبود کیفیت خروجی دیزل ، سیستم الکترونیکی این دستگاه ها در هر لحظه از کار با استفاده از حسگر های فوق پیشرفته وضعیت سوخت و تزریق آن را بررسی و اندازه گیری می کنند. برابری دقیق میزان مصرف سوخت با میزان بار مصرفی از پارامترهای اساسی دستگاه های دیزل کمپانی ولوو پنتا می باشد.

مصرف سوخت در دیزلهای ولوو

موتورهای نسل جدید برای مثال مدل TAD734GE به طور خاص برای استفاده های تولیدی برق ساخته شده اند. این دستگاه ها از مدرن ترین تکنولوژی ها از جمله تزریق سوخت common rail استفاده می کنند. با بهره گیری از خروجی برق بالا، مصرف سوخت پایین و عملکرد استثنایی بارگزاری مرحله ای ، این نسل موتورها بسیار نسبت به نسل های پیشین خود پیشرفته تر هستند. تمامی قطعات اصلی این موتورها بر روی آنها نصب شده است که این موضوع باعث حداکثر کیفیت و حداقل زمان نصب و راه اندازی می شود.

خروجی برق 250 کیلو ولت آمپر پیوسته با فرکانس 50 هرتز و 227 kWe در حالت استند بای 60 هرتز.

ولوو پنتا دامنه وسیعی از موتورهای 6 تا 16 لیتری دیزلی برای تولید برق با خروجی از 75 تا 664 کیلووات.

دیزل های سری 16 ولوو پنتا

بهینه سازی مصرف سوخت در دیزل های ولوو از مهمترین راهکارهای این شرکت می باشد. کمپانی ولوو پنتا با استفاده از حرکت هوای محاسبه شده در هنگام کارکرد دیزل ، میزان تزریق دقیق سوخت را به بالاترین سطح کیفی در میان مدل های مشابه رسانده است. حاصل این بهینه سازی و تزریق دقیق سوخت ، راندمان بالای دیزل می باشد. طراحی برجسته ، سیستم الکترونیکی فوق پیشرفته ، بدنه بسیار مقاوم و مهندسی خلاقانه همه دست به دست هم می دهند که دیزل ها اندازه کوچکتر ولی کارآیی یکسان و حتی بالاتری را داشته باشند. با استفاده ازآخرین فناوری تولید ، تحت آزمایش های بسیار دقیق کیفی این دستگاه ها بدون اتلاف انرژی بالاترین کیفیت را ارائه می دهند. تمامی دیزل ها در اندازه های مناسب با کارآمد بالا برای محیط های محدود طراحی شده اند.

قطعات و خدمات پس از فروش ولوو پنتا

موتورهای نسل جدید سری 16 لیتری برای مثال مدل TAD1641GE با قدرت 500 کیلو ولت آمپر پیوسته با فرکانس 50 هرتز و 400 kWe در حالت پیوسته از بهترین های نسل خود هستند. این حجم قدرت عموما در موتورهای بزرگتر تولید می شوند اما این نسل جدید با مصرف فوق العاده پایین سوخت ، قابل نصب و راه اندازی در هر شرایطی است ، خصوصا وقتی که به مصرف سوخت بالا در جای کوچک مورد نیاز باشد. این انرژی به وسیله توربو شارژ دو مرحله ای و خنک شونده دو مرحله ای تهیه می شود که همراه با سیستم مدیریتی پیچیده الکترونیکی خود بین 1500 و 1800 دور در دقیقه (rpm) و نصب آسان این سری موتور را در حجم خود بدون رقیب ساخته است.

با ولوو پنتا شما دسترسی به خدمات استاندارد و جهانی در هر جای دنیا با کیفیت تضمین شده را دارید. ولوو پنتا در بیش از 100 کشور دارای نمایندگی و مراکز خدماتی کاملاً مجهز و یکسانی را دارد که اطمینان مصرف کننده ها و امنیت دستگاه ها را فراهم می آورد. در اروپا و ایالات متحده این خدمات شبانه روزی در سراسر سال هستند. با استفاده از قطعات مورد تایید Volvo Penta از عمر طولانی و بدون افت کیفیت دستگاه های خود مطمئن باشید.

دریافت کاتالوگ
دریافت کاتالوگ

این صفحه را با دیگران به اشتراک گذارید